kpb

Baranki w pieluchach - Służąca

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

20 sierpnia zapraszamy na film SŁUŻĄCA, zwycięzcę festiwali Sundance i Off Camera.

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 20 sierpnia, godz. 11.00


SŁUŻĄCA | LA NANA
reż. Sebastian Silva, Chile 2009, 98'

Festiwal Filmowy Sundance 2009 - Nagroda główna
PLUS OFF CAMERA '09 - Nagroda główna

10. Festiwal Filmów Latynoamerykańskich - Nagroda Publiczności i Nagroda Krytyki 
Festiwal Filmowy w Kartaginie 2009 - Nagroda Krytyki dla najlepszego filmu

Drugi fabularny film chilijskiego reżysera Sebastiána Silvy stał sie prawdziwą sensacją festiwalu filmowego w Sundance. Został wyróżniony główną nagrodą w konkursie fabularnym. Chilijski reżyser Sebastián Silva zrobił wciągający i przewrotny film, który z dużą dawką humoru opowiada o samotności, złości i zazdrości.

Po dwudziestu trzech latach pracy Raquel czuje się członkiem rodziny Valdesów. Do momentu, kiedy najstarsza córka jej pracodawców zauważa, że zgorzknienie i zgryźliwość służącej to wynik przepracowania. Valdesowie decydują się więc zatrudnić dodatkową pomoc, co momentalnie wzbudza zazdrość Raqueli. Pokojówka, uciekając się do dziecinnych, złośliwych metod, rozpoczyna grę z każdą nowo zatrudnioną osobą. Grę będącą sabotażem, ale i desperacką próbą utrzymania swej dotychczasowej pozycji. 


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści   
Bookmark and Share

archiwum