kpb

repertuar

Aby kupić bilet - kliknij na wybraną godzinę seansu // To buy the ticket, click on the time of the screening.

Czwartek 30 maja // Thursday, May 30

Piątek 31 maja // Friday, May 31

Sobota 1 czerwca // Saturday, June 1

Niedziela 2 czerwca // Sunday, June 2

Poniedziałek 3 czerwca // Monday, June 3

Wtorek 4 czerwca // Tuesday, June 4

Środa 5 czerwca // Wednesday, June 5

Czwartek 6 czerwca // Thursday, June 6

Piątek 7 czerwca // Friday, June 7

Sobota 8 czerwca // Saturday, June 8

Niedziela 9 czerwca // Sunday, June 9

Poniedziałek 10 czerwca // Monday, June 10

Wtorek 11 czerwca // Tuesday, June 11

Środa 12 czerwca // Wednesday, June 12

Czwartek 13 czerwca // Thursday, June 13

Piątek 14 czerwca // Friday, June 14

Sobota 15 czerwca // Saturday, June 15

Niedziela 16 czerwca // Sunday, June 16

Poniedziałek 17 czerwca // Monday, June 17

Wtorek 18 czerwca // Tuesday, June 18

Środa 19 czerwca // Wednesday, June 19

Czwartek 20 czerwca // Thursday, June 20

Piątek 21 czerwca // Friday, June 21

Wtorek 25 czerwca // Tuesday, June 25