kpb

Baby Love przedpremierowo - Queerowy maj

W ramach odbywającego się w Krakowie w połowie maja wielkiego queerowania Krakowa (15 - 17 maja), zapraszamy do Kina Pod Baranami na przedpremierowy pokaz filmu BABY LOVE, francuskiej komedii podejmującej temat rodzicielstwa wśród par homoseksualnych.

Pokaz przedpremierowy odbędzie się w piątek, 15 maja, o godz. 18.00.
Film w repertuarze od 12 czerwca.Szczegóły dotyczące Queerowego Maja w Krakowie: www.queerowymaj.pl


piątek, 15 maja, godz. 18.00

BABY LOVE | COMME LES AUTRES
reż. Vincent Garenq, Francja 2008, 90' 

Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną… Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Pewnego dnia Emmanuel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ryzykując utratę Philippe’a. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni?

Baby Love to czarująca komedia romantyczna. Emmanuel jest pediatrą. Bardzo kocha dzieci i pragnie zostać ojcem. Problem w tym, że jego partner Philippe zupełnie inaczej wyobraża sobie wspólne życie. Nie mogąc dojść do porozumienia, mężczyźni rozstają się. Philippe szybko oddaje się kolejnym miłosnym uciechom, a Manu zaczyna szukać kobiety, która zostanie matką jego dziecka. Przez przypadek spotyka na swojej drodze piękną, młodą Kolumbijkę Finę. Dziewczyna początkowo jest oburzona propozycją Manu, choć ten w zamian proponuje jej ślub. Dopiero, gdy ratuje ją z opresji, zaczyna patrzeć na niego przyjaźniej. Wprowadza się do jego domu i bardzo szybko się w nim zakochuje.

Manu szuka dalej potencjalnej matki. Spotyka się z kobietami, ale żadna nie odpowiada jego oczekiwaniom. Widząc jego smutek, Fina decyduje się przyjąć propozycję Manu. Liczy, że dziecko zbliży ich jeszcze bardziej. Ale i wtedy nie wszystko okazuje się łatwe, bo badania wykazują, że Manu nie może mieć dzieci… Z pomocą przychodzi Philippe.

Film zostały zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które przydarzyły sie jednemu z przyjaciół Vincenta Garenq, reżysera i scenarzysty.


BILETY:

normalny: 18 zł
ulgowy: 14 złZWIASTUN:


Bookmark and Share

archiwum