kpb

Baranki Dzieciom: Basia. Jestem w sam raz - pokaz bajek i warsztaty plastyczne

BARANKI DZIECIOM:
BASIA. JESTEM W SAM RAZ
(reż. Marcin Wasilewski)

pokaz bajek i warsztaty plastyczne
niedziela, 23 czerwca 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14428_0.jpg

W niedzielę, 23 czerwca, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy najmłodszych widzów na kolejną odsłonę cyklu Baranki Dzieciom. W programie Basia. Jestem w sam raz - czwarta część animacji z rezolutną pięciolatką w roli głównej. Po seansie, mali widzowie wezmą udział w warsztatach plastycznych, które poprowadzi Amelia Rajewska.
 
Rezolutna pięciolatka i jej przyjaciele powracają z nowymi przygodami! Serial Basia to historyjki pełne ciepła, świetnej zabawy i dziecięcej wrażliwości.

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów: Basia i plac zabaw | Basia i urodziny w muzeum | Basia i alergia | Basia i moda.
 
BILETY: 18 zł
 
Na każdego małego widza odwiedzającego Kino po raz pierwszy, czeka pamiątkowy dyplom, który może z dumą powiesić na ścianie pokoju.
 
W kasie Kina Pod Baranami, w cenie 5 zł, dostępny jest Kinowy Pamiętnik, w którym mali widzowie mogą zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia ze swoich pierwszych kinowych doświadczeń.
 
PROGRAM:
POKAZ BAJEK - czas trwania: 45’

BASIA. JESTEM W SAM RAZ | BASIA. JESTEM W SAM RAZ
(Marcin Wasilewski) PL 2024, 45'Basia ma charakterek i mówi, co myśli. I co czuje. Misiek Zdzisiek też – bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak!

Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

Serial Basia to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.


WARSZTATY PLASTYCZNE (czas trwania: 60')

Warsztaty plastyczne poprowadzi malarka i rysowniczka Amelia Rajewska.


ZWIASTUN:Bookmark and Share

archiwum