kpb

Silver Haze - pokaz w KPB

SILVER HAZE (reż. Sacha Polak)
pokaz w Kinie Pod Baranami
niedziela, 5 listopada 2023, godz. 17.05


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13892_2.jpg

Najnowszy film Sachy Polak, zdobywca Nagrody dla Najlepszej Aktorki przyznanej przez Jury Teddy na Berlinale 2023. Film Silver Haze można zobaczyć w naszym Kinie w niedzielę, 5 listopada, o godzinie 17.05.


MEDIA O FILMIE:
Silver Haze bywa duszne i przytłaczające, by w innych momentach epatować jednak pozytywną energią, w szczególności w scenach z użyciem muzyki. Mimo, że seans nie bywa miły i łatwy, nie sposób tej opowieści odmówić emocjonalnej wiarygodności i siły oddziaływania.
Michał Kaczoń, Queer.pl

Ten film kipi niesamowitą dziewczyńską energią. Silver Haze to kino pełne miłości i czułości rozpychających się w ramionach buntu. Polak pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by postawić na siebie.
Małgorzata Czop, Movieway

To społeczny dramat z sercem po właściwej stronie.
Jakub Demiańczuk


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (senior/klubowy)


O FILMIE:
SILVER HAZE | SILVER HAZE
(Sacha Polak) NL/GB 2023, 102’BERLINALE 2023 - wygrana: Nagroda Teddy - Nagroda specjalna Jury (Vicky Knight)

Franky mieszka z matką i bratem na peryferiach Londynu. Pracuje w szpitalu jako pielęgniarka. Będąc jeszcze dzieckiem ucierpiała w pożarze i cały czas nie może pogodzić się z tym, że winni tego zdarzenia nie zostali ukarani. Kiedy zakochuje się w dziewczynie, która trafiła na oddział po próbie samobójczej, jest w stanie na chwilę zapomnieć o bolesnej przeszłości.


ZWIASTUN:PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum