kpb

Baranki w pieluchach: Czas krwawego księżyca

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA (reż. Martin Scorsese)
czwartek, 9 listopada 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13891_0.jpg


W czwartek, 9 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w pieluchach. Na ekranie najnowszy film Martina Scorsese - Czas krwawego księżyca, który oparty jest na głośnym reportażu autorstwa Davida Granna.


Czas krwawego księżyca to najnowszy film jednego z najważniejszych współczesnych reżyserów, Martina Scorsese (Wilk z Wall Street).

W filmie występują między innymi: dwukrotny laureat Oscara® Robert De Niro (Taksówkarz, Irlandczyk), laureat Oscara® Leonardo DiCaprio (Wilk z Wall Street, Zjawa) oraz laureat Oscara® Brendan Fraser (Wieloryb).

 

Baranki w pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
| KILLERS OF THE FLOWER MOON
(Martin Scorsese) US 2023, 206'Film opowiada o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover.


ZWIASTUN: 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum