kpb

Prawdziwe życie aniołów - pokaz przedpremierowy i spotkanie z reżyserem

PRAWDZIWE ŻYCIE ANIOŁÓW
(reż. Artur "Baron" Więcek)

pokaz przedpremierowy

i spotkanie z twórcami
poniedziałek, 3 kwietnia 2023, godz. 18.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13378_4.jpg

Prawdziwe życie aniołów to inspirowana życiem wybitnego aktora Krzysztofa Globisza historia nagłej choroby i ogromnej determinacji w odzyskiwaniu kontroli nad własnym ciałem. Film, nakręcony w Krakowie przez Artura “Barona” Więcka (Anioł w Krakowie, Zakochany anioł) będzie można zobaczyć przedpremierowo w naszym Kinie w poniedziałek, 3 kwietnia. W wydarzeniu weźmą udział reżyser filmu i producentka Aneta Zagórska, którzy spotkają się z widzami po seansie.

Prawdziwe życie aniołów to film fabularny inspirowany życiem Krzysztofa Globisza, jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, który w 2014 roku przeszedł rozległy udar. Dziś wraca do zdrowia, przed kamerę i do teatru. Jego osobisty udział w filmie jest wydarzeniem niezwykłym i wyjątkowym - prawdopodobnie po raz pierwszy w historii kina aktor po udarze, cierpiący na afazję i paraliż, wciela się w główną rolę. W filmie wystąpili także m.in. Kinga Preis oraz Jerzy Trela, a gościnnie na ekranie pojawiła się Anna Dymna.

Krzysztof jest wciąż tym samym, absolutnie świadomym i rozumiejącym cały proces twórczy aktorem, będącym w stanie stworzyć bardzo ciekawą i oryginalną kreację samego siebie. A jego historia, poprzez swoją autentyczność, wiarygodność i swój pokrzepiający charakter, dla wielu ludzi, nie tylko tych na zakręcie, może stać się źródłem siły i znakiem nadziei. I dlatego warto ją opowiedzieć - mówi reżyser filmu Artur “Baron” Więcek, który już kilkakrotnie spotkał się z Krzysztofem Globiszem na planie, m.in. za sprawą takich filmów jak Anioł w Krakowie czy Zakochany anioł.

Po seansie 3 kwietnia reżyser Artur “Baron” Więcek i producentka Aneta Zagórska spotkają się z widzami Kina Pod Baranami. Rozmowę poprowadzi Anita Piotrowska (Tygodnik Powszechny).


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
PRAWDZIWE ŻYCIE ANIOŁÓW | PRAWDZIWE ŻYCIE ANIOŁÓW
(Artur "Baron" Więcek) PL 2019, 76'


Znany i ceniony aktor Adam (Krzysztof Globisz) przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie - mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka, żona Adama (Kinga Preis), z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Rodzina i przyjaciele motywują bohatera by wydostał się z krainy między jawą a snem, do której trafił w czasie choroby.


ZWIASTUN:

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum