kpb

Baranki w pieluchach: Baby Broker

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
BABY BROKER (reż. Hirokazu Koreeda)
czwartek, 3 listopada 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

3 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie film Baby Broker - najnowsze dzieło Hirokazu Koreedy, twórcy obsypanych nagrodami Złodziejaszków.

 

Hirokazu Koreeda, autor Baby Broker to jeden z najczęściej nagradzanych japońskich reżyserów ostatniego ćwierćwiecza, uznawany za kontynuatora dorobku mistrza Yasujirō Ozu. Po nagrodzonych Złotą Palmą i nominowanych do Oscara Złodziejaszkach Koreeda postanowił zrealizować w Korei Południowej Baby Broker, wyróżnione w Cannes dla najlepszego aktora (Song Kang-Ho) i Nagrodą Jury Ekumenicznego.


Film ukazuje zjawisko powszechnego na całym świecie kryzysu rodziny, gdy więzi z najbliższymi zastępowane są innymi, równorzędnymi relacjami społecznymi. Baby Broker w delikatny sposób zadaje pytania o etykę, wolność wyboru i bezgraniczną miłość do drugiego człowieka.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

BABY BROKER | BROKER
(Hirokazu Koreeda) KR 2022, 129’

MFF w Cannes 2022: Złota Palma - najlepszy aktor (Kang-ho Song), Nagroda Jury Ekumenicznego, udział w Konkursie Głównym


Nowy film Hirokazu Koreedy, twórcy nagrodzonych Złotą Palmą Złodziejaszków. Historia mężczyzny, który zajmuje się handlem porzuconymi noworodkami. Pewnego dnia zwraca się do niego matka, która chce odzyskać pozostawione w oknie życia dziecko. Bohaterowie wyruszają razem na jego poszukiwanie. Podróż doprowadzi ich do miejsc, których nigdy się nie spodziewali.

 

ZWIASTUN:

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum