kpb

Baranki w pieluchach: Superbohaterowie

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
SUPERBOHATEROWIE
(reż. Paolo Genovese)

czwartek, 4 sierpnia 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 4 sierpnia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W programie komediodramat Superbohaterowie, w reżyserii Paolo Genovese, twórcy głośnego Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie.

 

Najnowszy film Paolo Genovese, reżysera głośnych Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie oraz The Place, to sentymentalny komediodramat opowiadający o parze, która walczy o utrzymanie swojego związku.

 

W główne role wcieliły się tu gwiazdy włoskiego kina: Jasmine Trinca (Pokój syna, Sekret bogini Fortuny) oraz Alessandro Borghi (Suburra, The Place). Superbohaterowie w sposób słodko-gorzki opowiada historię prawdziwej miłości i cenie, jaką trzeba za nią zapłacić.


Film Paolo Genovese to opowieść o związkach i tym, jaką rolę odgrywa w nich czas. Reżyser, podobnie jak w swoich poprzednich produkcjach, stawia proste, ale głębokie i celne pytania. Tym razem zastanawiając się, czy miłość na całe życie wymaga określonych supermocy? Czy istnieje recepta na udany związek. A co, jeśli nie?

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej platformy e-kinopodbaranami.pl, gdzie dostępne są wcześniejsze filmy reżysera.

 

O FILMIE:

SUPERBOHATEROWIE | SUPEREROI
(Paolo Genovese) IT 2021, 120’

Paolo Genovese w swoim najnowszym filmie znów bierze na warsztat relacje międzyludzkie. Bohaterów filmu poznajemy w chwili, gdy jako młodzi ludzie zakochują się w sobie na zabój. Są przekonani, że miłość dana jest raz na zawsze i już do końca swoich dni będą szczęśliwi. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że wspólne życie to nie tylko idylla, ale i mnóstwo trudnych chwil, z którymi niełatwo sobie poradzić. Tytułowi superbohaterowie walczą o utrzymanie związku, przechodząc przez różne, często skrajne, stany emocjonalne – bliskość i samotność, kłamstwa i uczuciowe rozterki, sekrety i zdrady.

 


ZWIASTUN:
 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum