kpb

Baranki w pieluchach: A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
A ONI DALEJ GRZESZĄ, DOBRY BOŻE!
(reż. Philippe de Chauveron)

czwartek, 28 lipca 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 28 lipca, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie: francuska komedia A oni dalej grzeszą, dobry Boże!, będąca trzecią odsłoną wielkiego hitu Za jakie grzechy, dobry Boże?

 

A oni dalej grzeszą, dobry Boże! to pełna humoru i nieporozumień francuska komedia z lekkością portretująca wielokulturowe oblicze współczesnej Francji.


Państwo Verneuil (dojrzałe małżeństwo znane z filmu Za jakie grzechy, dobry Boże?) mają co świętować. Czterdziesta rocznica ślubu to zdaniem ich córek świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Na przyjęcie przyjeżdżają goście z różnych zakątków świata, co oznacza liczne kłopoty dla bohaterów.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

 

O FILMIE:

A ONI DALEJ GRZESZĄ, DOBRY BOŻE! 
| QU'EST-CE QU'ON A TOUS FAIT AU BON DIEU?
(Philippe de Chauveron) FR/BE 2021, 98’

 

A oni dalej grzeszą, dobry Boże i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu Za jakie grzechy, dobry Boże?. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów.

 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum