kpb

Buzz Astral - pokazy specjalne

BUZZ ASTRAL
(reż. Angus MacLane)

pokazy specjalne
sobota-niedziela, 9-10 lipca 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 9 i 10 lipca zapraszamy na weekendowe pokazy najnowszej, pełnometrażowej animacji Disneya i Pixara: Buzz Astral. Ta energetyzująca animacja opowiada o losach bohaterskiego astronauty, którego popularność sprawiła, że doczekał swojej zabawkowej wersji - dobrze znanej wszystkim fanom serii Toy Story.


Na czele projektu stanął zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser Gdzie jest Dory?, Angus MacLane, a o muzykę zadbał kompozytor Michael Giacchino - autor utworów do filmów Batman, Coco, Zwierzogród i W głowie się nie mieści.


Reżyser o filmie: Świat Buzza był zawsze czymś, co mnie ekscytowało. W filmach Toy Story wydaje się, że jego historia bycia kosmicznym strażnikiem jest niesamowita, a ja zawsze chciałem zgłębić ten świat jeszcze bardziej. Mój pomysł na film Buzz Astral brzmiał: Jaki film sprawił, że Andy chciał mieć zabawkę Buzza Astrala? Zawsze chciałem zobaczyć ten film, a teraz byłem tym szczęściarzem, który mógł to nakręcić
 


BILETY:
25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

BUZZ ASTRAL | LIGHTYEAR
(Angus MacLane) US 2022, 100’

Nowy pełnometrażowy film Disneya i Pixara. Pełna międzygalaktycznych przygód produkcja opowiada historię Buzza Astrala – postaci, która była pierwowzorem kultowej zabawki. Na czele projektu stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser Gdzie jest Dory?, Angus MacLane.

 

ZWIASTUN:

 

Bookmark and Share

archiwum