kpb

Baranki w Pieluchach: Hazardzista

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
HAZARDZISTA (reż. Paul Schrader)
czwartek, 3 lutego 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W pierwszy czwartek lutego, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagości wyprodukowany przez Martina Scorsese Hazardzista z hipnotyzującym Oscar Isaakiem w roli głównej.


Trzymający w napięciu Hazardzista to prawdziwa gratka dla wielbicieli amerykańskiego kina. Najnowszy film słynnego scenarzysty Paula Schradera - współtwórcy Taksówkarza i Wściekłego byka - skupia się na postaci tajemniczego szulera (Oscar Isaac), który w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Hazardzista miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

 

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

 

O FILMIE:

HAZARDZISTA | THE CARD COUNTER
(Paul Schrader) US/GB/CN/CH 2021, 111’

MFF w Wenecji - nominacja: Złoty Lew - Udział w konkursie głównym (Paul Schrader)
MFF w Wenecji - wygrana: Nagroda Specjalna - Nagroda Fair Play Cinema - wyróżnienie specjalne (Paul Schrader)
MFF w Valladolid - nominacja: Złoty Kłos - Udział w konkursie głównym (Paul Schrader)
MFF w Valladolid - wygrana: Nagroda Indywidualna - Najlepszy scenariusz (Paul Schrader)


William (Oscar Isaac) w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości i obsesyjnie dba o to, by pod żadnym pozorem nie zostawiać po sobie śladów. Ma wszystko pod kontrolą, do momentu gdy w jednym z kasyn trafia na Cirka (Tye Sheridan), syna dawnego kolegi, z którym służył w armii. Chłopak zna nie tylko prawdziwe nazwisko Williama, ale też jego mroczną przeszłość. Gdy staje się jasne, że ich spotkanie nie jest przypadkowe, a Cirk chce, by William pomógł mu naprostować sprawy, które dotyczą ich obojga, mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia ryzykownej akcji.

 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum