kpb

Mikołajkowe pokazy specjalne: Gwiazdka Klary Muu

MIKOŁAJKOWE POKAZY SPECJALNE:
GWIAZDKA KLARY MUU (reż. Will Ashurs)

sobota-niedziela, 4-5 grudnia 2021, godz. 14.00
Małopolski Ogród Sztuki


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_12329_0.jpg


W pierwszy weekend grudnia, o godzinie 14.00, zapraszamy do naszej sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, najmłodszych widzów na mikołajkowe pokazy specjalne Gwiazdki Klary Muu - pełnej uroku opowieść o magii świąt i rodzinnym cieple.BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

O FILMIE:

GWIAZDKA KLARY MUU | JUL PÅ KUTOPPEN
(Will Ashurs) NO 2020, 66'

Klara Muu wprost nie może doczekać się świątecznego wyjazdu do taty! Kiedy wydaje się, że nic nie zakłóci wspólnej Gwiazdki na farmie, rusza lawina nieprzewidzianych zdarzeń.


Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że tato Klary wcale nie jest gotowy do świętowania. Przed domem brakuje choinki, a bombki i lampki kurzą się w kartonach. Do tego pech sprawia, że zostaje on pilnie wezwany do odśnieżania domu sąsiadki, a odcięta droga przejazdowa uniemożliwia powrót. Co robić, gdy do Gwiazdki zostało coraz mniej czasu? Gotowa na wszystko Klara, postanawia wezwać na pomoc świątecznego gnoma. Legenda głosi, że wystarczy miska domowej owsianki, by przekonać go do pracy. Niespodziewanie cała sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli i niewiele brakuje, by nadchodzące Święta legły w gruzach! Czy bohaterom uda się poskromić serię niepowodzeń i łakomego gnoma?


Gwiazdka Klary Muu to pełna uroku i muzycznych hitów, opowieść o magii świąt i rodzinnym cieple, dzięki którym nawet wywrócona do góry nogami choinka, wydaje się najpiękniejsza.


ZWIASTUN:
PATRON MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum