kpb

Premiera Undine i promocja na platformie MOJEeKINO.pl

Premiera Undine (reż. Christian Petzold)
i promocja na platformie MOJEeKINO.pl
24 września 2021

 

 

24 września do polskich kin wejdzie Undine - najnowsze dzieło Christiana Petzolda. Z tej okazji, na platformie MOJEeKINO.pl (gdzie swoją wirtualną salę posiada również Kino Pod Baranami) odbędzie się przegląd wcześniejszych filmów niemieckiego reżysera. Widzowie, którzy zobaczą Undine w dniu premiery w naszym kinie, otrzymają kod na darmowy dostęp do wybranego filmu reżysera na MOJEeKINO.pl.


Już 24 września na ekranach polskich kin zagości Undine - najnowsze dzieło cenionego reżysera Christiana Petzolda, wyróżnione na Festiwalu w Berlinie. Główna bohaterka filmu jest historyczką, pracującą jako przewodniczka w jednym z berlińskich muzeów. Choć prowadzi z pozoru zupełnie normalne i ułożone życie, to jednocześnie skrywa mroczną tajemnicę. W roli głównej wystąpiła młoda niemiecka aktorka Paula Beer, znana polskim widzom m.in. z filmów Obrazy bez autora, Frantz i Wilcze echa.


Dzień wcześniej, 23 września, na zrzeszającej polskie kina studyjne platformie MOJEeKINO.pl rozpocznie się przegląd twórczości Christiana Petzolda pod hasłem “Ostre spojrzenie”. Widzowie będą mogli zobaczyć trzy wcześniejsze filmy reżysera: osadzoną w latach 80. w NRD Barbarę ze znakomitą rolą Niny Hoss, podejmujący trudny temat konsekwencji II wojny światowej dramat Feniks oraz niezwykle realistyczny obraz nazistowskiego terroru Tranzyt.


PROMOCJA!
Każdy widz, który w dniu 24 września zakupi bilet na pokaz
Undine w Kinie Pod Baranami, otrzyma bezpłatny kod na dowolnie wybrany film Christiana Petzolda, dostępny na platformie MOJEeKINO.pl.


Filmy Barbara, Feniks i Tranzyt będą dostępne na platformie MOJEeKINO.pl od g. 9.00, 23 września.

 

 

Bookmark and Share

archiwum