kpb

Baranki w Pieluchach: Jeźdźcy sprawiedliwości

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI (reż.
Anders Thomas Jensen)
czwartek, 30 września 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na pokazy w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W ostatni czwartek września, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagoszczą Jeźdźcy sprawiedliwości - trzymający w napięciu, niejednoznaczny film akcji, rodem ze Skandynawii.

 

Jeźdzcy sprawiedliwości to niepozbawione poczucia humoru kino akcji, w którym Mads Mikkelsen wciela się w postać powracającego z misji wojskowej wdowca, nabierającego coraz większych podejrzeń co do wypadku, w którym zginęła jego żona. Mężczyzna gromadzi wokół siebie grupę ekscentryków mających pomóc mu w zemście na prawdziwych sprawcach tragedii.


Reżyserem filmu jest Anders Thomas Jensen - twórca wielokrotnie nagradzanych Jabłek Adama i laureat Oscara za film Valgaften (najlepszy krótki metraż 1998 roku).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!


Pokazy odbywają się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W sali dostępna jest jedynie część miejsc, a widzowie zajmują fotele zachowując odpowiednie odległości od siebie. Podczas całego pobytu w kinie widzowie zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami.

 
Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

 

O FILMIE:

JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI | RETFÆRDIGHEDENS RYTTERE
(Anders Thomas Jensen) DK 2020, 116'


Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum