kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Obiecująca. Młoda. Kobieta.

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY:
Obiecująca. Młoda. Kobieta. (reż. Emerald Fennell)
czwartek, 11 marca 2021, godz. 23.15
Kino Pod Baranami

 
W czwartek, 11 marca zapraszamy na kolejne spotkanie studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie Obiecująca. Młoda. Kobieta. - nominowany do Złotych Globów prowokacyjny i buntowniczy film o zemście z wyśmienitą rolą Carey Mulligan.

Reżyserką i autorką scenariusza filmu jest Emerald Fennell (do tej pory aktorka: Dziewczyna z portretu, The Crown, Anna Karenina). Jej bliska przyjaciółka, Phoebe Waller-Bridge (Fleabag), zaprosiła ją do współtworzenia drugiego sezonu serialu Obsesja Eve. Jeden ze napisanych przez nią odcinków został nominowany do nagrody Primetime Emmy Award. Fennell poszła za ciosem i zajęła się fabularnym debiutem. Tak powstała Obiecująca. Młoda. Kobieta., niesamowita kombinacja kina zemsty, komedii romantycznej i mrocznego thrillera okraszona świetną muzyką i genialnymi stylizacjami.


Pokaz filmu poprzedzi krótka prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja.

 

 
BILETY dla studentów: 12 zł  

 
Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.


 
 
O FILMIE:

OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA.PROMISING YOUNG WOMAN
(Emerald Fennell) US/GB 2020, 114’


Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości. Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Bohaterka jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, a nocą prowadzi sekretne, podwójne życie. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę naprawienia błędów z przeszłości w tej bardzo zabawnej historii.

 

ZWIASTUN:

PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


         

Bookmark and Share

archiwum