kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Gniazdo

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY:
Gniazdo (reż. Sean Durkin)
czwartek, 22 października 2020, godz. 23.15
Kino Pod Baranami

 


W czwartek, 22 października, zapraszamy studentów na Nocny Klub Filmowy, a w nim Gniazdo Seana Durkina z Judem Law roli mężczyzny, który bezkompromisowo dążąc do osiągnięcia prestiżu i wysokiego statusu społecznego, wpada w spiralę kłamstw i łamie wszelkie zasady... Bilety dla studentów tylko 12 zł!


 
 
Uczestnicy studenckiego Nocnego Klubu Filmowego będą wspólnie przeżywać filmowe emocje oraz dzielić się swoimi wrażeniami podczas dyskusji grupowej. Zachowają jednak przy tym zasady dystansu społecznego i zobowiązani będą do zakrywania nosa oraz ust maseczką lub przyłbicą podczas pobytu na terenie Kina. 

 

 
BILETY: 12 zł  

 
Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć na www.kinopodbaranami.pl.


 
 
O FILMIE:
 
GNIAZDO | THE NEST
(Sean Durkin) GB/CA 2020, 107'

 


Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

 


ZWIASTUN:

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


         

Bookmark and Share

archiwum