kpb

Nasze sale kinowe znów otwarte!

Po kilku miesiącach przerwy, możemy znowu zaprosić Was do naszych kinowych sal. Wybierając się do nas, zapoznajcie się z poniższymi zasadami, które mają zagwarantować nam wszystkim bezpieczny pobyt w kinie.

doc_11396_1.jpg (900×900)


* Tymczasowo nie prowadzimy rezerwacji miejsc.

* Zachęcamy do kupowania biletów online lub korzystania z samoobsługowego automatu biletowego (I piętro).

* Jeśli kupujesz bilet w kasie, zachęcamy do dokonywania płatności za pomocą karty.

* Po wejściu do kina pamiętaj o zdezynfekowaniu rąk (I piętro przy klatce schodowej).

* Staraj się zachowywać dystans od innych widzów.

* Miejsca w salach kinowych rozdzielone są pustym fotelem.

* Do Sali Czerwonej i Niebieskiej i sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki wchodzimy jednymi drzwiami, a wychodzimy drugimi (wg oznaczeń). Do Sali Białej jest tylko jedno wejście, zatem pozwólmy najpierw, aby widzowie z poprzedniego seansu opuścili salę.

* Jeśli masz miejsce z brzegu rzędu, poczekaj, aż pozostali widzowie zajmą swoje miejsca w Twoim rzędzie.

* Jeśli jesteś przeziębiony lub masz objawy - zostań w domu. Bilet można zwrócić lub przebookować na inny termin. Pamiętaj, że możesz też oglądać filmy w naszych wirtualnych salach na www.e-kinopodbaranami.pl.


Przerwy między seansami są dłuższe, dzięki czemu możliwe będzie zachowanie dystansu oraz dokładne wietrzenie sal. Wszystkie powierzchnie, których dotykamy będą regularnie dezynfekowane. Załoga Kina pozostaje do Waszej dyspozycji.


Pamiętajmy, że dla nas wszystkich jest to nowa sytuacja, do której musimy się dostosować i na jakiś czas przywyknąć. Każdy z nas uczy się w niej żyć. Prosimy Was o stosowanie się do zasad, abyśmy wszyscy mogli czuć się bezpiecznie.

Witamy z powrotem!
Zespół Kina Pod Baranami
Bookmark and Share

archiwum