kpb

Baranki w pieluchach - 2 dni w Paryżu

Zapraszamy na kolejny pokaz naszego cyklu: Baranki w pieluchach, dla mamy i malucha!

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

5 czerwca zapraszamy na komedię 2 DNI W PARYŻU!

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 5 czerwca, godz. 11.00

2 DNI W PARYŻU | DEUX JOURS À PARIS
reż. Julie Delpy, Francja 2007, 96’

2 DNI W PARYŻU, reż. Julie Delpy

Francuskie Nagrody Filmowe - Cezary 2008
najlepszy scenariusz oryginalny - Julie Delpy - nominacja

Nagrody Kina Niezależnego - Independent Spirit Awards 2008
najlepszy debiut - nominacja

Filmowy debiut znanej aktorki Julie Delpy (Przed wschodem słońca, Przed zachodem słońca). Wyjątkowo pikantna komedia o wyprawie pewnej nowojorskiej pary do Paryża.

Francuzka Marion (Julie Delpy) i Amerykanin Jack (Adam Goldberg) postanawiają ożywić swój związek i wyruszają w poszukiwaniu zagubionego gdzieś po drodze romantyzmu na Stary Kontynent. W drodze powrotnej z "podróży życia", która okazała się pasmem kłótni i nieporozumień, zatrzymują się na dwa dni w Paryżu. To doskonała okazja, by odwiedzić przyszłych teściów Jacka, którzy niestety nie znają angielskiego… Spotkanie z nimi oraz całym zastępem eks-chłopaków Marion obnaży różnice kulturowe dzielące Europejczyków i Amerykanów, a także powie sporo prawdy o odwiecznej wojnie płci, widzów zaś rozbawi do łez!

W głównych rolach występują Julie Delpy, Adam Goldberg (Jak stracić chłopaka w 10 dni, Déjà vu), Daniel Brühl (Good Bye, Lenin!).


Delpy i Goldberga łączy ta sama chemia, która niegdyś łączyła Diane Keaton i Woody’ego Allena. Jim Ridley, Village Voice

Błyskotliwie napisany, idealnie zagrany i histerycznie zabawny. To bez wątpienia jeden z najlepszych filmów roku! Matthew Turner, ViewLondon

Przyjemny, błyskotliwy i niekonwencjonalny film. Peter Bradshaw, The Guardian


Cykl poleca:

Bookmark and Share

archiwum