kpb

Baranki w pieluchach - Wycieczkowicze

Zapraszamy na kolejny pokaz naszego cyklu: Baranki w pieluchach, dla mamy i malucha!

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

Zapraszamy na czeskich WYCIECZKOWICZÓW, którzy na pewno zapewnią wszystkim dobry nastrój!

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 15 maja, godz. 11.00

WYCIECZKOWICZE | UCASTNICI ZAJEZDU
reż. Jiří Vejdělek, Czechy 2006, 113'W autobusie wiozącym turystów nad Adriatyk spotyka się przypadkowa grupa ludzi, między innymi sympatyczna Jolana, jej skłóceni od lat rodzice, eleganckie starsze panie, para kochanków oraz kobieciarz Max. Przewodniczka wycieczki Pamela, energiczna i pełna humoru blondynka w różowych okularach, postanawia przemienić obcych sobie pasażerów w „zgraną paczkę”. Biorąc pod uwagę typy wypełniające autokar, pomysł wydaje się wręcz utopijny, jednak Pamela się nie zraża…

Zarówno w drodze, jak i podczas pobytu nad Adriatykiem na uczestników wycieczki czeka wiele komicznych, ale też absurdalnych sytuacji, w których bohaterowie zostaną obnażeni, i to nie tylko ze strojów kąpielowych. Przyjaźń, niespodziewane spotkania, letnie uniesienia miłosne i dzikie wakacyjne awantury znajdą odbicie w historii pełnej humoru i delikatnej ironii.

Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści najpopularniejszego współczesnego czeskiego pisarza - Michala Viewegha, autora m.in. takich książek jak Powieść dla kobiet (w kinach jako Mężczyzna idealny) czy Wychowanie dziewcząt w Czechach.


Cykl poleca:

Bookmark and Share

archiwum