kpb

Baranki Dzieciom - Artur i Minimki

BARANKI DZIECIOM to cykl pokazów dla naszych najmłodszych Widzów, na które zapraszamy także Rodziców!

Projekcje odbywają się w niedzielne poranki.

Filmy w polskiej wersji językowej.

Po projekcji zapraszamy na zajęcia plastyczne dla dzieci.

Bilety: tylko 7 zł !
Dzieci poniżej 5 lat z opieką dorosłych - gratis


W tym tygodniu
dwa pokazy Baranków Dzieciom!  
Na zajęcia plastyczne zapraszamy po niedzielnym seansie!sobota i niedziela, 10 i 11 maja, godz. 10.00

ARTUR I MINIMKI | ARTHUR ET LES MINIMOYS
reż. Luc Besson, Francja 2006, 102’Znakomity francuski reżyser Luc Besson, twórca takich filmów, jak Wielki błękit, Leon ZawodowiecPiąty element nakręcił film animowany dla całej rodziny! Artur i Minimki oparte jest na książce Luca Bessona pod tym samym tytułem, według pomysłu Patrice'a i Celine Garcia. To historia małego chłopca, który wkracza do magicznego świata Minimków.

Jak każdy dziesięciolatek, Artur jest zafascynowany wieczornymi opowieściami Babci. Jego sny wypełniają wojownicy afrykańskich plemion i niezwykłe wynalazki opisane w prastarej magicznej księdze należącej do Dziadka, który kilka lat wcześniej zniknął w tajemniczych okolicznościach. Kiedy chłopiec zaczyna samodzielnie zgłębiać tajniki magicznej księgi, odkrywa, że Dziadek zostawił wskazówki, jak odnaleźć skarb ukryty w ogrodzie. Co więcej, odkrywa podziemny świat malutkich, niewidocznych gołym okiem stworzeń - Minimków. Artur odważnie postanawia iść w ślady Dziadka i dostać się do świata Minimków, aby na własne oczy zobaczyć i zbadać 7 podziemnych królestw. Jednak, aby to uczynić musi się skurczyć i zostać... Minimkiem!

Do polskiej wersji filmu swoich głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski (Artur), Joanna Brodzik (księżniczka Selenia), Jacek Braciak (Betamesz), Gabriela Kownacka (Babcia Artura), Włodzimierz Matuszak (Archibald), Daniel Olbrychski (Maltazar), Michał Milowicz (Max).

Polska strona oficjalna filmu: http://www.monolith.home.pl/arturiminimki/


TRAILER (wersja angielska):

 

Patronat medialny cyklu:

www.czasdzieci.pl         


Partner:

Bookmark and Share

archiwum