kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Narodziny gwiazdy

czwartek, 30 listopada 2018, godz. 00.01

 

 

W nocy z 29 na 30 listopada zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego, prawdziwą nocną premierę filmu Narodziny gwiazdy z Bradley'em Cooperem i Lady Gagą w rolach głównych.

 

Narodziny gwiazdy to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku, który opowiada o niezwykłej relacji popularnego muzyka country u schyłku jego kariery i młodej, utalentowanej piosenkarki, której gwiazda jeszcze nie rozbłysła. Aktor Bradley Cooper (American Hustle, Drugie Oblicze) w swoim reżyserskim debiucie podejmuje się karkołomnego zadania, prezentując nową wersję historii miłosnej, która zachwyciła wiele pokoleń widzów. Wraz ze Stefani Germanotta znaną na całym świecie jako Lady Gaga sportretował na ekranie postaci, w które z powodzeniem wcielili się w przeszłości m.in. Judy Garland, James Mason, Kris Kristofferson i Barbra Streisand. Obok odtwórców głównych ról, we współczesnej wersji niesamowitego muzycznego dramatu pojawili się Sam Elliott i Dave Chappelle.

 

Gospodynią spotkania będzie Maja Głogowska - studentka I roku studiów bliskowschodnich na UJ i zastępca redaktora naczelnego portalu Filmawka.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY:

22 zł (normalny ) | 15 zł (ulgowy) 

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:   

NARODZINY GWIAZDY | A STAR IS BORN
reż. Bradley Cooper, USA 2018, 135'

MFF w Wenecji 2018: Nagroda Fundacji Smithers
MFF w Toronto 2018: nominacja do nagrody People's Choice

Jackson Maine, gwiazdor muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania ją do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa jego dokonania, muzykowi jest coraz trudniej poradzić sobie ze słabnącą popularnością.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

Bookmark and Share

archiwum