kpb

Baranki w Pieluchach: Gentleman z rewolwerem

czwartek, 22 listopada 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 22 listopada, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Gentleman z rewolwerem z Robertem Redfordem w roli rabującego banki złodzieja, który nie skrzywdziłby muchy.

 

Gentleman z rewolwerem to oparta na prawdziwej historii pełna uroku opowieść o mężczyźnie, dla którego rabowanie banków w możliwie najbardziej uprzejmy i czarujący sposób stało się sposobem na życie. Kiedy wydaje się, że poznana przypadkiem kobieta skutecznie odwróciła jego uwagę od ciągłej pogoni za łupem, na horyzoncie pojawia się szansa na kolejny skok. Na ekranie Robert Redford, Sissy Spacek, Casey Affleck, Tom Waits, Danny Glover i Elisabeth Moss. Reżyserem filmu jest David Lowery, twórca A Ghost Story.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

GENTLEMAN Z REWOLWEREM | THE OLD MAN & THE GUN
reż. David Lowery, USA 2018, 93'

Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później.

 

ZWIASTUN:


 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum