kpb

Baranki w Pieluchach: Bohemian Rhapsody

czwartek, 8 listopada 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 8 listopada, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Bohemian Rhapsody opowiadającego o fenomenie grupy Queen. W roli wokalisty zespołu, Freddiego Mercury'ego wystąpił Rami Malek. 

 

Zatytułowany na cześć jednej z najpopularniejszych piosenek zespołu film Bohemian Rhapsody to fascynująca podróż do czasu pamiętnego koncertu w ramach Live Aid w lipcu 1985 roku, podczas którego 72 tysiące widzów klaskało w jednym tempie do rytmu utworu Radio Ga Ga. Ten niezwykły występ został uznany za najlepszy koncert rockowy w historii, a zespół Queen znalazł się w słynnej Rock and Roll Hall of Fame. W 2007 roku słuchacze radia BBC uznali zespół za najlepszą brytyjską grupę wszech czasów.

Wypełnione energią najnowsze dzieło Bryana Singera, twórcy takich filmów jak Walkiria i Podejrzani, jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. W roli głównej wystąpił Rami Malek, gwiazda cenionego serialu Mr. Robot. Na ekranie partnerują mu m.in. Aidan Gillen (serial Gra o Tron) i Tom Hollander (Duma i uprzedzenie).

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

BOHEMIAN RHAPSODY | BOHEMIAN RHAPSODY
reż. Bryan Singer, Wielka Brytania/USA 2018, 134'

Porywająca opowieść o legendarnym zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót grupy podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego przeszedł do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum