kpb

Baranki w Pieluchach: Mamma Mia: Here We Go Again

czwartek, 6 września 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 6 września, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Mamma Mia: Here We Go Again - kontynuacji uwielbianej przez widzów komedii w rytmie najsłynniejszych przebojów ABBY.  

 

Dziesieć lat po premierze komedii Mamma Mia!, która przyciągnęła do kin miliony widzów, twórcy zapraszają ponownie na magiczną grecką wyspę Kalokairi w zupełnie nowej odsłonie filmowego hitu opartego na bestsellerowym musicalu z piosenkami ABBY. Na ekranie zobaczymy wszystkie gwiazdy pierwszej części: Meryl Streep, Julie Walters, Christina Baranski, Amanda Seyfried, Dominic Cooper, Colin Firth, Pierce Brosnan i Stellan Skarsgård. Dołączą do nich m.in. Lily James, Andy Garcia oraz Cher.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

MAMMA MIA: HERE WE GO AGAIN | MAMMA MIA: HERE WE GO AGAIN
reż. Ol Parker, USA/Wielka Brytania 2018, 114'

W 1979 roku, trzy przyjaciółki znane także jako Donna i Dynamitki – kończą studia na Oxfordzie. Donna wie jedno – chce teraz zanurzyć się w życiu, poznać jego smak, zjechać Europę wzdłuż i wszerz. Jej przeznaczenie wypełni się na greckiej wyspie Kalokairi. Podczas podróży poznaje trzech młodych mężczyzn, a w jednym z nich nawet się zakochuje. Jej szczęście jest tak wielkie, że wprost namacalne, och, i zaraźliwe. Donna postanawia zostać na wyspie i tu stworzyć swój raj na Ziemi. Wkrótce jednak orientuje się, że spodziewa się dziecka.

 

ZWIASTUN: 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum