kpb

Festiwal Filmów o Miłości

5. Festiwal Filmów o Miłości organizowany przez Fundację Ad Arte odbywa się w lutym pod hasłem: Pokochaj kino. Ponownie będziemy starali się rozkochać w kinie kolejnych widzów, udowadniając, że święto zakochanych może być też świętem kina.

W tym roku festiwal będzie gościł w rekordowej liczbie miejsc. Pokazy kinowe oraz imprezy towarzyszące odbędą się w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Białymstoku, Lublinie i Gorzowie Wlkp.

W Krakowie zapraszamy na dwa pokazy przedpremierowe. Irlandzki ONCE znakomicie przyjmowany przez publiczność całego świata oraz polski OGRÓD LUIZY, czyli zaskakującą kombinację komedii romantycznej z kinem gangsterskim.

Osobnym wydarzeniem, które połączy wszystkie miasta w ramach festiwalu będzie prezentacja programu SEXY SHORTS przygotowanego przez FUTURE SHORTS, największą obecnie na świecie platformę promocji i prezentacji krótkich form filmowych.

W Kinie Pod Baranami Festiwal Filmów o Miłości odbędzie się od piątku do niedzieli, w dniach 15 - 17 lutego.


Program
:

piątek, 15 lutego, godz. 21.00

FUTURESHORTS - SEXY SHORTS


sobota, 16 lutego, godz. 21.00

ONCE
| ONCE - pokaz przedpremierowy
reż. John Carney, Irlandia 2007, 85'

Skromny i bezpretensjonalny irlandzki film znakomicie przyjmowany przez publiczność na całym świecie. Historia dwójki życiowych rozbitków mija się na ulicach Dublinu. Przypadkowe spotkanie odmieni ich życie... Film nagrodzony na festiwalu Sundance i nominowany do Oscara.


niedziela, 17 lutego, godz. 21.00


OGRÓD LUIZY | OGRÓD LUIZY - pokaz przedpremierowy
reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2007

Oryginalna mieszanka komedii romantycznej i kina gangsterskiego z gwiazdorskimi kreacjami Marcina Dorocińskiego i Patrycji Soliman. Nagroda Specjalna Jury na festiwalu w Gdyni.


Bilety na wszystkie pokazy:
bilet normalny - 18 zł
bilet ulgowy - 13 złWięcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie:
www.ffom.pl

Bookmark and Share

archiwum