kpb

Baranki w Pieluchach: Dzikie róże

czwartek, 4 stycznia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek (4 stycznia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Dzikie róże, oszczędnego w środkach dramatu Anny Jadowskiej. To opowieść o mieszkającej na prowincji osamotnionej matce dwójki dzieci, która zmaga się z ogromnym poczuciem samotności.

Reżyserka w przejmujący sposób przedstawia konsekwencje wyborów głównej bohaterki, ukazując przy tym rolę kobiety w społeczeństwie i rodzinie. W rolach głównych wystąpili Marta Nieradkiewicz (Kamper, Zjednoczone Stany Miłości) i Michał Żurawski (Jestem mordercą, W ciemności), którym partnerują m.in. Halina Rasiakówna i Konrad Skolimowski. Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Cottbus film otrzymał Grand Prix, Nagrodę Jury Ekumenicznego oraz Nagrodę Międzynarodowej Federacji Krytyków FIPRESCI. Martę Nieradkiewicz uhonorowano nagrodą dla najlepszej aktorki.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

DZIKIE RÓŻE | WILD ROSES
reż. Anna Jadowska, Polska 2017, 93'

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: konkurs Inne Spojrzenie
Festiwal Filmowy Cottbus 2017: Grand Prix, najlepsza aktorka (Marta Nieradkiewicz), Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych FIPRESCI, Nagroda Jury Ekumenicznego
MFF w Sztokholmie: Stockholm Impact Award

Dzikie róże to historia kobiety, która musi dokonać bardzo trudnego wyboru życiowego. Życie głównej bohaterki Ewy (Marta Nieradkiewicz) wypełnia zajmowanie się domem i dwójką dzieci, a także czekanie na męża (Michał Żurawski), który pracując w Norwegii rzadko przyjeżdża do domu. Jej sytuację dodatkowo komplikuje to, że żyje w małym, prowincjonalnym miasteczku, w którym bardzo trudno jest coś ukryć, a bardzo łatwo zostać osądzonym. 

 

ZWIASTUN:

  

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum