kpb

Obejrzyj Morderstwo w Orient Expressie w KPB i wygraj książkę!

OBEJRZYJ FILM MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE
W KINIE POD BARANAMI I WYGRAJ KSIĄŻKĘ !
24 listopada - 7 grudnia 2017

 

 

Zapraszamy wszystkich miłośników kryminału do zobaczenia filmu u nas!

 

Przyjdź do Kina Pod Baranami na pokaz filmu Morderstwo w Orient Expressie. Na odwrocie swojego biletu wpisz imię i nazwisko wraz z e-mailem lub numerem telefonu. Tak wypełniony bilet wrzuć do pudełka znajdującego się przy kasie.

Do wygrania: pierwowzór filmu, książka Morderstwo w Orient Expressie (Wyd. Dolnośląskie) autorstwa absolutnej królowej powieści kryminalnej, Agathy Christie.

 

 

Akcja potrwa do 7 grudnia.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 8 grudnia.

 

O FILMIE:

MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE | MURDER ON THE ORIENT EXPRESS
reż. Kenneth Branagh, USA/Malta 2017, 114'

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.

Na ekranie m.in.: Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Josh Gad (Piękna i bestia), Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley (Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy) i Olivia Colman (Lobster, serial Broadchurch).

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum