kpb

Kinobranie 2017 - pokaz na dziedzińcu #2: Celebrity

Letnie Tanie Kinobranie 2017
- pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #2:
Celebrity (reż. Woody Allen)

poniedziałek, 31 lipca 2017, godz. 21.30
Kino Pod Baranami

 

 

W poniedziałek, 31 lipca, o godz. 21.30 zapraszamy na kolejny pokaz pod gwiazdami - na dziedzińcu Pałacu pod Baranami - w ramach Letniego Taniego Kinobrania. Na ekranie Celebrity - komediodramat mistrza Woody’ego Allena. Bilety tylko 7 zł!

 

Celebrity Woody’ego Allena to opowieść o parze, która postanawia się rozwieść po szesnastu latach małżeństwa. Każde z nich na swój sposób dostaje się do świata show-biznesu, licząc na szczęście wśród towarzyskich imprez i błysku fleszy. W rolach głównych wystąpili Kenneth Branagh i Judy Davis, którym partnerują Winona Ryder, Joe Mantegna, Leonardo DiCaprio, Charlize Theron i Melanie Griffith.

 


fot. Sabina Szkarłat

 

Pokaz filmu odbędzie się na dziedzińcu renesansowego Pałacu pod Baranami. Do dyspozycji widzów pozostają otwarte do późna bary i kawiarnie - pałacowi sąsiedzi Kina Pod Baranami.

 

UWAGA!

Z biletem na pokaz  - 10% rabatu w Piwnicy Pod Baranami dla naszych widzów!

 

BILETY: 7 zł - dostępne w dniu pokazu - w kasach Kina oraz online.
*miejsca są nienumerowane

 

O FILMIE:

CELEBRITY | CELEBRITY
reż. Woody Allen, USA 1998, 112’

Niedoszły pisarz i niespełniony dziennikarz, Lee (Branagh) postanawia zmienić swoje życie pod wpływem spotkania ze starymi znajomymi ze szkoły. Nieszczęśliwy w małżeństwie ze znerwicowaną nauczycielką języka angielskiego, Robin (Davis) po szesnastu latach wspólnego życia decyduje się na rozwód. Po rozstaniu on chce nadrobić zaległości towarzyskie i zawodowe, za wszelką cenę próbując dostać się do świata celebrytów. Ona z kolei próbując pozbierać się po odejściu męża, poznaje producenta telewizyjnego, który w mgnieniu oka robi z niej gwiazdę.

Woody Allen opowiada historię dwojga ludzi, którzy zatracając się w dążeniu do kariery, zapominają o prawdziwych wartościach.

 

FRAGMENT FILMU:

 

PARTNERZY:

                                     

                  

 

PATRONI MEDIALNI:
 
                                  

             

Bookmark and Share

archiwum