kpb

Ghost in the Shell - pokaz przedpremierowy

środa, 29 marca 2017, godz. 19.00

|| Ghost in the Shell - preview screening

Wednesday, March 29, 2017, 7 p.m.

 

 

W środę, 29 marca, zapraszamy na specjalny przedpremierowy pokaz jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów science-fiction w tym sezonie - Ghost in the Shell w reżyserii Ruperta Sandersa.

 

To imponujący rozmachem film oparty na kultowej japońskiej mandze pod tym samym tytułem, autorstwa Masamune Shirow. W świecie, w którym zaawansowana technologia i elektronika ma swój udział właściwie w każdej dziedzinie ludzkiego życia, bohaterowie Ghost in the Shell zmagają się z fundamentalnymi pytaniami. Jaka jest definicja człowieka w świecie, w którym można skopiować ludzki umysł i zastąpić jego ciało materiałem syntetycznym? Czym dokładnie jest tytułowy ghost - ludzka dusza - zamknięta w cybernetycznym ciele? Gdzie leży granica między człowiekiem a maszyną, kiedy różnice między nimi są bardziej filozoficzne niż fizyczne?

 

W roli głównej wystąpiła Scarlett Johansson, której na ekranie towarzyszą Pilou Asbæk, Michael Pitt oraz Juliette Binoche.

 

BILETY:

20 zł (normalny)

15 zł (ulgowy)

14 zł (senior)

 

O FILMIE:

GHOST IN THE SHELL 2D | GHOST IN THE SHELL
reż. Rupert Sanders, USA 2017, 107'

(in English with Polish subtitles)

Rok 2029. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele tajemniczej Sekcji 9, elitarnej jednostki specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi cyberprzestępcami. Sekcję 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej, której bohaterka zawdzięcza swoje istnienie.

 

| In the near future, Major is the first of her kind: A human saved from a terrible crash, who is cyber-enhanced to be a perfect soldier devoted to stopping the world's most dangerous criminals.

 

ZWIASTUN: 

Bookmark and Share

archiwum