kpb

Baranki w Pieluchach: Pokot

czwartek, 2 marca 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (2 marca) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Pokot w reżyserii Agnieszki Holland, nagrodzonego na festiwalu w Berlinie kryminału na podstawie powieści Olgi Tokarczuk. W rolach głównych wystąpili: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał, Tomasz KotAndrzej Grabowski.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:    

POKOT | SPOOR
reż. Agnieszka Holland, Polska 2016, 128’

(in Polish with English subtitles)


(fot. Robert Pałka)

Berlinale 2017: Srebrny Niedźwiedź - Nagroda im. Alfreda Bauera (Agnieszka Holland)

 

Główną bohaterką jest mieszkająca w Sudetach, emerytowana inżynierka Janina Duszejko. Astrolożka z zamiłowania i wegetarianka, pewnej śnieżnej, zimowej nocy odnajduje ciało swojego sąsiada - kłusownika. Jedyne ślady, które znajdowały się wokół jego domu, to ślady saren. W niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejne lokalne osobistości. Wszystkich łączyła ta sama pasja – polowanie. Duszejko, widząc niemoc policji, rozpoczyna własne, niekonwencjonalne śledztwo. Czy to możliwe, że myśliwi stali się zwierzyną?

 

| Retired civil engineer Duszejko lives a secluded life in a mountain village close to the border between Poland and the Czech Republic. She is charismatic and eccentric, a passionate astrologer and a strict vegetarian. One day her beloved dogs disappear. On a snowy winter’s night shortly afterwards she discovers the dead body of her neighbour and, next to it, deer tracks. More men die in a similarly mysterious way. All of them were pillars of the village community, and all were passionate hunters. Were these men killed by wild animals? Or has someone been provoked to pursue a bloody vendetta?

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

 

 

Bookmark and Share

archiwum