kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: La La Land

 

BILETY WYPRZEDANE || SOLD OUT


czwartek, 26 stycznia 2017, godz. 23.15

|| STUDENTS' NIGHT FILM CLUB: LA LA LAND

Thursday, January 26, 2017, 11.15 p.m.

 

 

W czwartek, 26 stycznia, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie pokaz widowiskowego filmu muzycznego La La Land w reżyserii Damiena Chazelle.  

Twórca obsypanego nagrodami filmu Whiplash, ponownie przenosi miłość do muzyki na srebrny ekran, na którym pojawi się znakomity duet: Emma Stone oraz Ryan Gosling. La La Land  zdobył aż siedem Złotych Globów, a Emmę Stone uhonorowano Pucharem Volpi dla najlepszej aktorki na MFF w Wenecji.

 

Gospodynią spotkania będzie Mila Gromysz - studentka kulturoznawstwa pierwszego roku SUM na Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie, przewodnicząca jedynego filmoznawczego koła naukowego na uczelni technicznej w Polsce - Filmoznawczego Koła Naukowego AGH. 

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 10 zł.

 

O FILMIE:

LA LA LAND | LA LA LAND
reż. Damien Chazelle, USA 2016, 128’

(in English with Polish subtitles)

Złote Globy 2017: najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Ryan Gosling), najlepsza aktorka w komedii lub musicalu (Emma Stone), najlepszy reżyser (Damien Chazelle), najlepszy scenariusz (Damien Chazelle), najlepsza muzyka (Justin Hurwitz), najlepsza piosenka (City Of Stars, wyk. Ryan Gosling)
MFF w Wenecji 2016: Puchar Volpi dla najlepszej aktorki (Emma Stone), nominacja do Złotego Lwa za najlepszy film
MFF w Toronto: Nagroda Publiczności
Nagrody Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych: najlepszy film (Damien Chazelle)
Nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Los Angeles: najlepsza muzyka (Justin Hurwitz)

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na swoją szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

| Emma Stone and Ryan Gosling follow their dreams in a spectacular musical film by the creator of Whiplash.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.


PARTNERZY:


             

    

 


PATRONI:


        

  

     

 

Bookmark and Share

archiwum