kpb

Baranki w Pieluchach: Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

czwartek,  19 stycznia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (19 stycznia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz laureata nagrody Włoskiej Akademii Filmowej za najlepszy film 2016 roku. W komediodramacie Paolo Genovese Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie siedmioro przyjaciół, podczas wspólnej kolacji, weźmie udział w niewinnej grze towarzyskiej, która doprowadzi do zaskakującego finału. W jednej z głównych ról wystąpi, zyskująca coraz większą popularność we Włoszech, polska aktorka Kasia Smutniak.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE
| PERFECT STRANGERS | PERFETTI SCONOSCIUTI
reż. Paolo Genovese, IT 2016, 97’

(in Italian with English and Polish subtitles)

 

Nagrody Włoskiej Akademii Filmowej David di Donatello 2016: najlepszy film, najlepszy scenariusz
Nagrody Włoskiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych 2016: Srebrna Wstążka dla zespołu aktorskiego
Tribeca Film Festival 2016: najlepszy scenariusz

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra towarzyska rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum