kpb

Baranki w Pieluchach: Zwierzęta nocy

czwartek,  8 grudnia 2016, godz. 11.00

 

 

W czwartek (8 grudnia)  zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz wizualnie wysmakowanego thrillera  Zwierzęta nocy  w reżyserii Toma Forda (Samotny mężczyzna). W rolach głównych Amy Adams, Jake Gyllenhaal i Michael Shannon. 

 

Bilety tylko 12 zł!

 

O FILMIE:

ZWIERZĘTA NOCY | NOCTURNAL ANIMALS

reż. Tom Ford, USA 2016, 116'

(in English with Polish subtitles)

MFF w Wenecji 2016: udział w konkursie głównym; Nagroda Specjalna Jury - Srebrny Lew

 

Susan Morrow (Amy Adams) wiedzie luksusowe życie u boku męża Huttona (Armie Hammer), choć nie czuje się spełniona i szczęśliwa. Pewnego weekendu, kiedy jej mąż udaje się w jedną z nazbyt częstych podróży służbowych, Susan otrzymuje paczkę, w której znajduje się książka „Zwierzęta nocy”, napisana przez jej byłego męża Edwarda Sheffielda (Jake Gyllenhaal). Byli małżonkowie nie mieli ze sobą kontaktu od wielu lat. W liście, dołączonym do książki, Edward zachęca ją do lektury. Maszynopis przedstawia historię Tony’ego Hastingsa (w tej roli również Jake Gyllenhaal), którego rodzinna podróż zamienia się w koszmar. Spędzając kolejną noc samotnie, Susan czyta dedykowaną jej książkę, pełną wstrząsających wizji, od których kobieta nie potrafi się uwolnić. Poruszona twórczością Edwarda Susan siłą rzeczy powraca w myślach do najbardziej intymnych momentów z ich związku. Niespodziewanie interpretuje książkę jako opowieść o zemście, opowieść, która każe jej ponownie przemyśleć wybory, jakich dokonała i rozbudzić miłość, której z różnych przyczyn się bała. Staje się czymś na kształt rozliczenia z samą sobą.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.  

 


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum