kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Doktor Strange

czwartek, 3 listopada 2016, godz. 23.00

| Thursday, November 3rd, 2016, 11 p.m.

 

 W czwartek, 3 listopada, odbędzie się kolejny studencki Nocny Klub Filmowy. W programie jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów z uniwersum Marvela - Doktor Strange.


Gospodarzem spotkania będzie Oskar Ciesielczyk - stały uczestnik Nocnikowych spotkań. Oskar studiuje matematykę (II rok) na Politechnice Krakowskiej, nałogowo oglądam filmy i seriale.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 10!

 

O FILMIE:

DOKTOR STRANGE (2D) | DOCTOR STRANGE

reż. Scott Derrickson, USA 2016, 115'

Głównym bohaterem jest znany chirurg, Stephen Strange, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. W nadziei na wyzdrowienie wyrusza do Tybetu, gdzie pod okiem Przedwiecznego przechodzi szkolenie na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi, odnajdując tym samym nową drogę w życiu.

Doktor Strange to filmowa adaptacja popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko, będąca dopełnieniem uniwersum Marvela. Oprócz wartkiej akcji i efektów specjalnych, do których przyzwyczaił widzów Marvel, dodatkowym atutem filmu jest doborowa obsada. W głównej roli Benedict Cumberbatch (Gra tajemnic, Pakt z diabłem), któremu towarzyszy Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen jako czarny charakter oraz w roli Przedwiecznego - Tilda Swinton.

 

Film wyświetlany jest w wersji 2D.

 

ZWIASTUN:

  

 

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter - TUTAJ.


PARTNERZY:

             

    

 


PATRONI:

                

                     

 

 

     

Bookmark and Share

archiwum