kpb

Baranki Dzieciom - Bolek i Lolek: Uwaga, pożar

BARANKI DZIECIOM
UWAGA, POŻAR + warsztaty artystyczne 
niedziela, 11 września 2016, godz. 11.00
Po wakacyjnej przerwie do Kina Pod Baranami powracają Baranki Dzieciom - cykl spotkań filmowych dla najmłodszych widzów. W każdą niedzielę o godzinie 11.00 maluchy będą mogły obejrzeć ulubione bajki, a po seansie wziąć udział w warsztatach artystycznych - plastycznych, muzycznych, tanecznych.

W najbliższą niedzielę, 13 września dzieci przywitają znani bajkowi bohaterowie - Bolek i Lolek ze swoimi strażackimi przygodami, a po filmie instruktorka Sztukolotni, Justyna Sławik poprowadzi kreatywne zabawy plastyczne.


W PROGRAMIE:

niedziela, 11 września 2016, godz. 11.00
BOLEK I LOLEK: UWAGA POŻAR – zestaw bajek, 40’
reż. varia, Polska 1977–78
+ warsztaty artystyczne ze SztukolotniąPożar jest bardzo niebezpieczny i łatwo go wywołać, jeśli się nie zachowa dostatecznej ostrożności na co dzień, choćby w czasie zabawy zapałkami. Bolek i Lolek uczą się jak zapobiegać pożarom m.in. jak bezpiecznie ubrać choinkę oraz w jaki sposób uniknąć wywołania pożaru w lesie czy w domu, biorą też udział w ćwiczeniach na strażackim poligonie.

ODCINKI
NA STRAŻACKIM POLIGONIE | FERALNY DZIEŃ | ZABAWA ZAPAŁKAMI | JUTRO BĘDZIE LEPIEJ.


Warsztaty artystyczne Sztukolotnia to oryginalne zajęcia dla dzieci inspirowane wybranymi zagadnieniami zaczerpniętymi z kultury. Eksperymentując, maluchy dokonują ważnych odkryć, rozwijają wyobraźnię oraz poznają świat sztuki i techniki. Zajęcia poprowadzi Justyna Sławik. 


BILETY: tylko 10 zł


(PROGRAM jesiennej edycji cyklu)
(
FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

                       


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl     

  

Bookmark and Share

archiwum