kpb

Baranki w Pieluchach: Ukryte piękno

czwartek,  5 stycznia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (5 stycznia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Ukryte piękno. Ten wzruszający dramat w gwiazdorskiej obsadzie przywodzący na myśl Opowieść wigilijną, dotyka kwestii w życiu najważniejszych, o których na co dzień nie myślimy. Oprócz grającego główną rolę Willa Smitha, na ekranie pojawią się m.in. Kate Winslet, Helen Mirren, Keira Knightley i Edward Norton.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:

UKRYTE PIĘKNO | COLLATERAL BEAUTY
reż. David Frankel, USA 2016, 97’
(
in English with Polish subtitles
)

Howard (Will Smith) odnosi duże sukcesy w nowojorskiej firmie reklamowej. Wierzy, że są trzy rzeczy, które łączą wszystkich ludzi na Ziemi - pragnienie miłości, potrzeba czasu i strach przed śmiercią. Kiedy traci najbliższą mu osobę, mężczyzna załamuje się i wycofuje z życia. Pogrążony w depresji Howard dołącza do grupy wsparcia dla osób w żałobie. Przejęci jego cierpieniem przyjaciele odkrywają, że Howard zaczął pisać listy do miłości, czasu i śmierci. Jego życie staje na głowie, kiedy spotyka na swojej drodze adresatów swoich listów: Miłość, Czas i Śmierć we własnej osobie.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum