kpb

Baranki w pieluchach - Panie Dulskie + warszaty: masaż niemowląt


czwartek, 8 października 2015, godz. 11.00

W czwartek (8 października) zapraszamy na cotygodniowy seans w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Tym razem polecamy film Panie Dulskie - najnowszy obraz Filipa Bajona z plejadą gwiazd: Krystyną Jandą, Katarzyną Figurą, Mają Ostaszewską i in.
Po seansie odbędzie się wykład o masażu i spotkanie wokół książki "Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu".

Spotkanie poprowadzi autorka poradnika, Magdalena Fabritius, instruktor masażu niemowląt, psycholog, trener.

   

BILETY: tylko 12 zł


PANIE DULSKIE
| PANIE DULSKIE
reż. Filip Bajon, Polska 2015, 92' 

Festiwal Filmowy w Gdyni 2015: nominacja do Złotego Lwa

Filip Bajon, twórca przebojowych Ślubów panieńskich i Przedwiośnia, rzuca całkowicie nowe spojrzenie na ponadczasową komedię Moralność Pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej, poruszając się między trzema planami czasowymi: początkiem XX wieku, rokiem 1954 a współczesnością.

W obsadzie plejada gwiazd, jakiej dawno nie było w polskim kinie: Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska oraz Mateusz Kościukiewicz, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Herman, Olgierd Łukaszewicz, Władysław Kowalski, Sebastian Fabijański i wielu innych.

Do Melanii, wnuczki pani Dulskiej, przyjeżdża Rainer Dulsky, profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje, że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy... Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu...

Panie Dulskie zaskakują lekkością, wyrafinowanym poczuciem humoru, świetnie napisanymi dialogami. Trójmiasto.pl

Efekt jest zaskakująco udany - to w równej mierze zasługa wcielających się w kolejne panie Dulskie aktorek, jak i scenariusza, naznaczonego inteligentnym humorem sytuacyjnym i ironią. Stopklatka.pl

Film wyświetlany w wersji oryginalnej z angielskimi napisami.
| Film screened in original version with English subtitles.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum