kpb

Sicario - pokaz przedpremierowy

SICARIO - POKAZ PRZEDPREMIEROWY
sobota, 19 września 2015, godz. 18.00Sicario - nominowany do Złotej Palmy, znakomicie zrealizowany thriller twórcy Labiryntu i Wroga z udziałem Emily Blunt i Benicio Del Toro - przedpremierowo w sobotę, 19 września o godz.18.00!

BILETY:
20 zł
(normalny)
14 zł (ulgowy) 


O FILMIE:

SICARIO | SICARIO
reż. Denis Villeneuve, USA 2015, 121'
- premiera: 25 września 2015

Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Kate stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”, który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

W rolach głównych Emily Blunt (Na skraju jutra, Lato miłości) i Benicio Del Toro (Savages. Ponad bezprawiem, Traffic).

Reżyser o filmie: Sicario to mocny film, który pokazuje świat tajnych amerykańskich operacji rządowych oraz rzeczywistość funkcjonowania meksykańskich karteli narkotykowych. Film opowiada także o Stanach Zjednoczonych, w których idealizm nieustannie ściera się z realizmem, w szczególności przy okazji zajmowania się problemami innych państw.


Sicario, wysokooktanowy thriller o ekipie rozpracowującej narkotykowy kartel z Meksyku, to w równym stopniu spełnione kino gatunku, co zaskakujący, narracyjny eksperyment. Filmweb.pl

Filmy Villeneuve'a niezmiennie trzymają poziom, ambicjami kładą większość amerykańskiej produkcji i błyszczą dopracowaniem. Sicario udowadnia to w każdej scenie, przy okazji nadając thrillerowi jako gatunkowi zupełnie nową jakość. Wirtualna Polska


Bookmark and Share

archiwum