kpb

Kinobranie 2015 - pokaz na dziedzińcu #3: Co robimy w ukryciu


LETNIE TANIE KINOBRANIE 2015
- pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami:
CO ROBIMY W UKRYCIU (What We Do in the Shadows)
reż. Jemaine Clement, Taika Waititi

czwartek, 30 lipca 2015, godz. 21.30
dziedziniec Pałacu pod BaranamiZapraszamy na trzeci seans Letniego Taniego Kinobrania pod gołym niebem. W programie największy nowozelandzki przebój minionego roku - Co robimy w ukryciu.  

Co robimy w ukryciu to wybuchowa czarna komedia, która porwała serca kinomanów na całym świecie, także w Krakowie. Ten przezabawny, zrealizowany w konwencji mockumentu film opowiada historię wampirów z antypodów, które - podobnie jak zwykli śmiertelnicy - próbują odnaleźć się w zawiłym współczesnym świecie.

„Co robimy w ukryciu jest zabawne i wypełnione wspaniałymi bohaterami, z którymi chcielibyście spędzić całe stulecie, a może i dwa. To jeden z tych filmów do których chce się wracać - z pewnością zobaczę go jeszcze kilkanaście razy.” Badass Digest

Pokaz odbędzie się w nastrojowej scenerii dziedzińca renesansowego Pałacu pod Baranami. Czekają na Was wygodne leżaki oraz zniżki w barach Pracownii pod Baranami i Piwnicy pod Baranami, które będą serwowały napoje także podczas seansu.

Pokaz odbędzie się przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

BILETY: tylko 7 złotych!
Bilety dostępne w kasie Kina oraz online w dniu pokazu.


ORGANIZATORZY:
Kino Pod BaranamiO FILMIE:

CO ROBIMY W UKRYCIU
| WHAT WE DO IN THE SHADOWS
(Jemaine Clement, Taika Waititi) NZ/US 2014, 86' EN/DE/ES

Warszawski Festiwal Filmowy 2014: nagroda publiczności
MFF w Toronto 2014: nagroda publiczności sekcji Midnight Madness
Kataloński MFF w Sitges 2014: najlepszy film
MFF Fantastycznych w Neuchâtel 2014: nagroda publiczności

Viago (379 l.), Deacon (183 l.), Vladislav (862 l.) i Petyr (8000 l.) mieszkają razem na przedmieściach współczesnego Wellington w Nowej Zelandii. Ich życie rozpoczyna się dopiero po zmroku, kiedy to opuszczają trumny i legowiska, by stawić czoła codzienności, która również dla wampirów bywa niełatwa. Nieśmiertelność i pragnienie świeżej ludzkiej krwi już dawno przestały być ich głównym zmartwieniem, bo współczesność stawia im nowe wyzwania. Grupa filmowców towarzyszy im podczas codziennych obowiązków, drobnych kłótni czy nocnych wyjść na miasto, które z błyskotliwym humorem uświadamiają nam, że w zimnych i martwych sercach wciąż tlą się bardzo ludzkie uczucia.


ZWIASTUN:
ORGANIZATORZY:
Kino Pod Baranami
AQL
Bookmark and Share

archiwum