kpb

Baranki w pieluchach - Randka z królową (seans o g. 10.45)

czwartek, 23 lipca 2015, godz. 10.45W czwartek (23 lipca) w ramach cyklu Baranki w pieluchach przedstawimy opartą na prawdziwych wydarzeniach komedię o rodzinie królewskiej, odsłaniającą kulisy pewnej nocnej eskapady dwóch nastoletnich księżniczek, z których jedna rządzi teraz Wielką Brytanią.

BILETY: tylko 12 zł


RANDKA Z KRÓLOWĄ | A ROYAL NIGHT OUT
reż. Julian Jarrold, Wielka Brytania 2015, 97'

Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada w ramiona młodego lotnika - Jacka. Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie, że Jack nie wie kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy. Próbując odnaleźć Małgorzatę, jednocześnie uciekają przed dwoma wysłannikami Królewskiej Gwardii.

Film jest pełną romantycznej energii opowieścią o prawdziwych księżniczkach, z których jedna jest rozważna, a druga romantyczna.

Reżyser przekonuje, że film łączy w sobie realizm z odrobiną fantazji - „jest w pewnym sensie bajką opowiedzianą na odwrót. Księżniczki wychodzą z pałacu i zanurzają się w magicznym świecie tłumu zwykłych ludzi”.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum