kpb

Baranki w pieluchach - Nowa dziewczyna

czwartek, 16 lipca 2015, godz. 11.00W czwartek (16 lipca) w ramach cyklu Baranki w pieluchach pokażemy Nową dziewczynę, pełen erotycznego napięcia film François Ozona - twórcy 8 kobiet oraz Basenu - z udziałem Romaina Durisa (Heartbreaker. Licencja na uwodzenie, Smak życia) oraz Anaïs Demoustier - gwiazdy Sponsoringu Małgorzaty Szumowskiej.

BILETY: tylko 12 zł


NOWA DZIEWCZYNA | UNE NOUVELLE AMIE
reż. François Ozon, Francja 2014, 105'

Nominacje do Cezarów: najlepszy aktor (Roman Duris) i najlepsze kostiumy
MFF w San Sebastian: nagroda specjalna

Claire i Laura to najlepsze przyjaciółki od dzieciństwa. Są nierozłączne i dzielą ze sobą wszystkie najważniejsze momenty życia. Pewnego dnia Laura zapada na ciężką chorobę i wkrótce potem umiera. Claire popada w depresję. Chcąc sobie poradzić ze stratą, zaczyna pomagać Davidowi - mężowi przyjaciółki, który samotnie wychowuje niemowlę. Kobieta nie wie jednak, że mężczyzna ukrywa przed światem mroczny sekret. Podczas niezapowiedzianej wizyty w domu Laury i Davida, Claire natyka się na tajemniczą Virginię. Nowa dziewczyna ma na sobie ubrania Laury, a w jej twarzy jest coś niepokojąco znajomego.

Powiew suspensu jak u Hitchcocka i seksualny niepokój jak u Almodóvara. Variety
Wysmakowane spojrzenie na pożądanie i seksualność. Hollywood Reporter
Mistrzowski. TIFF
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum