kpb

Baranki w pieluchach - Wiek AdalineRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 21 maja 2015, godz. 11.00

WIEK ADALINE | THE AGE OF ADALINE
reż. Lee Toland Krieger, USA 2015, 110’

Pełna rozmachu opowieść o miłości, która przekracza granice czasu.

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako młoda kobieta ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje.

Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość, traci kontakt ze starzejącymi się najbliższymi. Ta pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez niemal cały XX wiek. Pewnego dnia samotna Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

W rolę Adaline wciela się Blake Lively (Miasto złodziei, Savages: ponad bezprawiem, serial Plotkara), która już po pierwszej lekturze scenariusza wiedziała, że trafiła na opowieść jedyną w swoim rodzaju: „Nie umiałam odłożyć tego scenariusza na bok, siedziałam nad nim jak urzeczona i musiałam go jak najszybciej dokończyć. Czytałam go jak najlepszą powieść, pełną romantycznych uniesień oraz czegoś, co mogę jedynie określić życiową poezją”. Aktorka występuje na ekranie w wielu stylizacjach reprezentujących różne dekady - od lat 20. XX wieku aż do czasów współczesnych. Oszałamiające kostiumy zaprojektował dom mody Gucci.

Na ekranie zobaczymy także Michiela Huismana (Dzika droga, seriale Treme, Orphan Black, Gra o tron) w roli Ellisa, ukochanego Adaline, Harrisona Forda i Kathy Baker jako jego rodziców oraz nagrodzoną Oscarem Ellen Burstyn - 80-letnią córkę Adaline. 
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum