kpb

Baranki w pieluchach - Drugi hotel MarigoldRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: wyjątkowo 14 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 14 maja 2015, godz. 11.00

DRUGI HOTEL MARIGOLD | THE SECOND BEST EXOTIC MARIGOLD HOTEL
reż. John Madden, Wielka Brytania/USA 2015, 123'

Kontynuacja przebojowego Hotelu Marigold, w której poznajemy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach.

Hotel Marigold odniósł sukces, dlatego Muriel i Sonny postanawiają otworzyć filię. Jakby tego było mało, Sonny szykuje się do ślubu, a nowy mieszkaniec hotelu - ceniony pisarz - traci głowę dla jego matki. Na szczęście gdy nadchodzi wielki dzień, wszyscy zapominają o problemach i dają się porwać niezwykłej atmosferze hinduskiego wesela.

W rolach głównych: Richard Gere (Chicago, Niewierna), nagrodzona Oscarem Judi Dench (Zakochany Szekspir, Notatki o skandalu), Dev Patel (Slumdog. Milioner z ulicy, Życie Pi), dwukrotna laureatka Oscara Maggie Smith (Gosford Park, serial Downton Abbey), Bill Nighy (Tylko miłość, Notatki o skandalu), Celia Imrie (Dziewczyny z kalendarza, Dziennik Bridget Jones), nominowany do Oscara David Strathairn (Good Night, and Good Luck) i Penelope Wilton (Duma i uprzedzenie, Wszystko gra).

Reżyseria: John Madden (Zakochany Szekspir, Jej wysokość pani Brown).

Lekka, skrząca się kolorami komedia, niosąca optymistyczne przesłanie.
Chicago Sun-Times

Świetna zabawa.
 The Denver Post
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum