kpb

Baranki w pieluchach - Jak całkowicie zniknąć (seans o g. 11.15)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 30 kwietnia 2015, godz. 11.15

JAK CAŁKOWICIE ZNIKNĄĆ | JAK CAŁKOWICIE ZNIKNĄĆ
reż. Przemysław Wojcieszek, Polska 2014, 97'

14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu 2014: oficjalna selekcja

Gerda poznaje Małą Rozbójniczkę w berlińskim metrze. Łapie jej spojrzenie, bezczelny uśmiech. Coraz mniej skrycie zaczyna iść jej śladem. Zmieniają wagony, pociągi, stacje. Kiedy zamienią ze sobą pierwsze słowa, gra będzie już w toku. Rozstaną się za dziesięć, może dwanaście godzin. Zainteresowanie zmieni się w fascynację, a ta w miłość, która skończy się nad ranem. Ale póki co przed nimi cała noc, całe miasto, całe życie.

W większości improwizowany, montowany na planie film oparty jest na rytmie, który porządkuje wszystko. Bohaterami są również czerwień, błękit, żółć, blask miejskich świateł, hałasy i zapach letniej nocy.

Najnowszy film Przemysława Wojcieszka, jednego z najciekawszych reżyserów młodego pokolenia, twórcy Doskonałego popołudnia, W dół kolorowym wzgórzem i Made in Poland. Muzykę do filmu skomponowała Julia Marcell. „Muzyka Julii jest najważniejszym elementem mojego filmu. Powstawała podczas kręcenia zdjęć, w trakcie montażu, również w czasie udźwiękawiania dokonywaliśmy w niej ciągłych zmian. To była organiczna, wieloetapowa praca. Chciałem, aby muzyki Julii było jak najwięcej” - opowiada reżyser. 

W rolach głównych występują aktorka filmowa i teatralna Agnieszka Podsiadlik (Z daleka widok jest piękny, Hiszpanka, Sąsiady) oraz Pheline Roggan (Soul Kitchen).

„Film to sztuka transu, w którym kolory, rytmy, dźwięki układają się w hipnotyczny sen. Myślę, że nam to się udało. Jestem dumny z Jak całkowicie zniknąć
Przemysław Wojcieszek

Piękna pochwała wolności i możliwości.”
Wyrwanezkontekstu.pl

Zmysłowy, energetyczny, pulsujący miastem, nocą i emocjami.” Therighttoart.pl
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum