kpb

Baranki w pieluchach - Teoria wszystkiego (seans o g. 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 5 lutego 2015, godz. 10.45


TEORIA WSZYSTKIEGO | THE THEORY OF EVERYTHING
reż. James Marsh, Wielka Brytania 2014, 123’

Oscary 2015 - 5 nominacji: najlepszy film, najlepszy aktor (Eddie Redmayne), najlepsza aktorka (Felicity Jones), najlepszy scenariusz adaptowany (Anthony McCarten), najlepsza muzyka (Jóhann Jóhannsson)
Złote Globy 2015: najlepszy aktor w dramacie, najlepsza muzyka
Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych 2015: najlepszy aktor 

Wzruszająca historia miłosna, której bohaterem jest jeden z największych umysłów naszych czasów, astrofizyk Stephen Hawking.

21-letni Stephen, student Cambridge, otrzymuje wstrząsającą diagnozę, która daje mu tylko dwa lata życia. Nie poddaje się i wspierany przez ukochaną żonę, pełen determinacji rozpoczyna prace nad swoją rewolucyjną teorią, badając coś, czego tak mało mu pozostało - czas. Pomimo choroby, Stephen Hawking jest dziś jednym z najwybitniejszych naukowców świata.

Inspirująca opowieść o potędze umysłu i sile miłości oparta na wspomnieniach Jane Hawking pt. Moje życie ze Stephenem. Podróż ku nieskończoności.

W rolach głównych: nagrodzony za swoją kreację Złotym Globem Eddie Redmayne (Mój tydzień z Marilyn, Nędznicy) oraz Felicity Jones (Kobieta w ukryciu, Burza).

Wzruszająca i słodko-gorzka historia miłosna niepozbawiona dozy humoru.
(Justin Chang, Variety)
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum