kpb

Zobacz film "Wróg" w KPB i wygraj książkę!


OBEJRZYJ FILM WRÓG W KINIE POD BARANAMI I WYGRAJ KSIĄŻKĘ !!!

Do wygrania: książka „Podwojenie” José Saramago, na podstawie której oparty został najnowszy film Denisa Villeneuve - Wróg (już na ekranach).

Na odwrocie swojego biletu wpisz imię i nazwisko wraz z e-mailem lub numerem telefonu. Tak wypełniony bilet wrzuć do pudełka.

Akcja trwa do 28 sierpnia 2014.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 29 sierpnia.


O FILMIE:

WRÓG | ENEMY
reż. Denis Villeneuve, Kanada/Hiszpania 2013, 90'

Sterylne mieszkanie, beznamiętny seks ze swoją dziewczyną, wyuczony na pamięć wykład z historii totalitaryzmu - tak wygląda życie Adama (Jake Gyllenhaal). Pełne rutyny, monotonne i nudne. Pewnego dnia ogląda polecony mu przez znajomego film, w którym zauważa znajomą twarz. Swoją własną. Podobieństwo jest tak uderzające, że Adam postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o identycznie wyglądającym mężczyźnie. Anthony (Jake Gyllenhaal), aktor z filmu, poza fizycznym podobieństwem, okazuje się być ucieleśnieniem wszystkich najgłębiej skrywanych pragnień Adama - jego lepszą wersją. Halucynacja? Wyrafinowana pułapka? Osobliwy zbieg okoliczności? A może alternatywny wariant losów?

Twórca głośnego Labiryntu i Pogorzeliska w swoim nowym filmie zabiera widzów w niepokojącą podróż do świata, w którym to co prawdziwe przenika się ze zmyślonym, to co znane okazuję się zupełnie obce. Aż do samego finału, który nawiedzał będzie widzów jeszcze długo po seansie.

W podwójnej roli - Jake Gyllenhaal (Labirynt, Kod nieśmiertelności, Zodiak).

Genialna filmowa łamigłówka. Variety
Zawiera prawdopodobnie najbardziej przerażające zakończenie filmowe w historii. Film.com

Bookmark and Share

archiwum