kpb

Kinobranie 2014: pokaz na tarasie #4 - Truposz

LETNIE TANIE KINOBRANIE 2014
- pokaz na tarasie Pałacu pod Baranami: 
Truposz 

piątek, 22 sierpnia 2014, godz. 21.30
taras Pałacu pod BaranamiW ostatnim tygodniu festiwalu Letnie Tanie Kinobranie opuszczamy taras Pałac pod Baranami i ruszamy w metafizyczną podróż po szlakach Dzikiego Zachodu wraz z Truposzem.

Ten utrzymany w dusznym, mistycznym klimacie psychodeliczny western Jima Jarmuscha nakręcony w czerni i bieli, z niepokojącą muzyką Neila Younga, wyróżnia także jedna z najbardziej ikonicznych ról w karierze Johnny'ego Deppa.

Na uczestników seansu czekają zniżki na piwo w zaprzyjaźnionej Piwnicy pod Baranami oraz Pracowni pod Baranami.


BILETY: tylko 7 złotych!

Bilety dostępne bezpośrednio przed projekcją.
W razie niepogody pokaz zostanie przeniesiony na inny termin. 
O FILMIE:

TRUPOSZ | DEAD MAN
reż. Jim Jarmusch, USA 1995, 125'

Połowa XIX wieku. Skromny księgowy, William Blake (Depp), udaje się do Machine, miasteczka położonego na samym krańcu linii kolejowej, na najdzikszym Zachodzie. Na miejscu okazuje się, że obiecywana posada już dawno została obsadzona. Blake pocieszenia szuka w alkoholu. Seria przypadków sprawia, że musi uciekać z miasteczka - oskarżony o morderstwo i poszukiwany przez bezwzględnych "łowców głów". Ranny i zagubiony spotyka ekscentrycznego, samotnego Indianina imieniem "Nikt" (Gary Farmer), który uznaje Blake’a za słynnego, osiemnastowiecznego poetę angielskiego. Mężczyźni ruszają w mistyczną podróż do źródeł...


ZWIASTUN:

PARTNERZY POKAZU:


       
Bookmark and Share

archiwum