kpb

Szef - loteria z Trattoria Soprano


OBEJRZYJ FILM SZEF
I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

Do wygrania: vouchery na kolację dla dwóch osób w Trattoria Soprano (ul. Św. Anny 7).

Na odwrocie swojego biletu wpisz imię i nazwisko wraz z e-mailem lub numerem telefonu. Tak wypełniony bilet wrzuć do pudełka.

Loteria trwa do 7 sierpnia 2014.

O FILMIE:

SZEF | CHEF
reż. Jon Favreau, USA 2014, 115'

Tribeca Film Festival 2014,
Newport Beach Film Festival 2014: Nagrody Publiczności

Król humoru - Robert Downey Jr. oraz żywe wcielenie glamouru i seksapilu - Scarlett Johansson w najbardziej apetycznej komedii lata.

W roli tytułowej zobaczymy Jona Favreau z powodzeniem występującego po obu stronach kamery. Na ekranie towarzyszą mu także m.in. dwukrotny laureat Oscara Dustin Hoffman (Sprawa Kramerów, Rain Man), zmysłowa Sofía Vergara, która ostatnio wystąpiła u boku Woody’ego Allena w filmie Casanova po przejściach, znany z Blue Jasmine i Zakazanego imperium Bobby Cannavale oraz John Leguizamo, gwiazda Moulin Rouge.

Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt) oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół - pięknej kelnerki Molly (Johansson), z którą romansuje, swojej byłej żony (Sofía Vergara) i jej obecnego partnera (Downey Jr.). Wkrótce nowy projekt szefa staje się głośny w całej Ameryce.

Bookmark and Share

archiwum