kpb

PODRÓŻ NA STO STÓP - weekendowe pokazy przedpremierowe


sobota, 2 sierpnia 2014, godz. 19.05 
niedziela 3 sierpnia 2014, godz. 19.05


Zapraszamy na weekendowe pokazy przedpremierowe filmu Podróż na sto stóp w reżyserii Lasse Hallströma, twórcy Czekolady - w sobotę i niedzielę (2 i 3 sierpnia) o godz. 19.05.

Pierwsze osoby, które kupią bilet na przedpremierowe pokazy filmu otrzymają książeczki z przepisami (zdjęcia poniżej).Premiera filmu zaplanowana jest na 8 sierpnia.

BILETY: 20 zł (normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (senior)O FILMIE:

PODRÓŻ NA STO STÓP | THE HUNDRED-FOOT JOURNEY
reż. Lasse Hallström, USA 2014, 118’

Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Mumbaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Mallory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?

Film, dzięki któremu życie nabiera smaku!

Podróż na sto stóp
wyprodukowali Oprah Winfrey i Stevena Spielberga.

W roli głównej Helen Mirren, nagrodzona Oscarem za Królową, której na ekranie towarzyszy jeden z najbardziej popularnych indyjskich aktorów, Om Puri.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum